Eerst volgende wedstrijden


Datum Poule P Team 1 Team 2 Locatie
Nog te plannenDames poule 4 D4 Renswouw D1 Renswouw D1 Musketiers D2 De Veluwehal, Barneveld
Nog te plannenHeren poule 1 H1 VCV H3 VCV H3 Smash H1 Sporthal West, Veenendaal
Di 18-12 18-12-2018 20:00Dames poule 4 D4 VCV D3 VCV D3 Renswouw D1 Sporthal West, Veenendaal
Do 20-12 20-12-2018 19:30Dames poule 2 D2 Evoba D2 Evoba D2 Gruwel D1 De Zicht, Ederveen
Di 08-01 08-01-2019 19:30Dames poule 4 D4 Renswouw D1 Renswouw D1 Thimo D2 De Veluwehal, Barneveld
Di 08-01 08-01-2019 20:00Dames poule 1 D1 DOS D1 DOS D1 Smash D1 t Sporthuus, Lunteren
Di 08-01 08-01-2019 20:00Heren poule 1 H1 VCV H1 VCV H1 VCV H2 Sporthal West, Veenendaal
Di 08-01 08-01-2019 20:00Dames poule 2 D2 VCV D1 VCV D1 Evoba D2 Sporthal West, Veenendaal
Di 08-01 08-01-2019 20:00Dames poule 3 D3 A&H Projecten D2 A&H Projecten D2 Musketiers D1 Aller Erf, Veenendaal
Do 10-01 10-01-2019 19:30Dames poule 3 D3 Smash D2 Smash D2 Thimo D1 t Kofschip, Veenendaal
Do 10-01 10-01-2019 19:30Dames poule 1 D1 Evoba D1 Evoba D1 EVC D1 De Zicht, Ederveen
Do 10-01 10-01-2019 21:00Heren poule 1 H1 Musketiers H1 Musketiers H1 Musketiers H2 Het Bestegoed, Elst
Ma 14-01 14-01-2019 21:00Heren poule 1 H1 Flitsmeister H1 Flitsmeister H1 VCV H4 De Zoete Inval, Veenendaal
Di 15-01 15-01-2019 20:00Dames poule 4 D4 VCV D3 VCV D3 A&H Projecten D1 Sporthal West, Veenendaal
Do 17-01 17-01-2019 21:00Dames poule 2 D2 Smash D3 Smash D3 Smash D4 t Kofschip, Veenendaal
Di 22-01 22-01-2019 20:00Dames poule 1 D1 VCV D2 VCV D2 EVC D1 Sporthal West, Veenendaal
Wo 23-01 23-01-2019 20:30Dames poule 4 D4 Musketiers D2 Musketiers D2 VCV D3 Het Bestegoed, Elst
Do 24-01 24-01-2019 19:30Dames poule 1 D1 Evoba D1 Evoba D1 DOS D1 De Zicht, Ederveen
Do 24-01 24-01-2019 21:00Dames poule 2 D2 Smash D3 Smash D3 VCV D1 t Kofschip, Veenendaal
Di 29-01 29-01-2019 20:00Dames poule 3 D3 A&H Projecten D2 A&H Projecten D2 Thimo D1 Aller Erf, Veenendaal
Do 31-01 31-01-2019 19:30Dames poule 3 D3 Musketiers D1 Musketiers D1 Smash D2 Het Bestegoed, Elst
Ma 04-02 04-02-2019 20:00Dames poule 2 D2 Smash D4 Smash D4 Gruwel D1 t Kofschip, Veenendaal
Di 05-02 05-02-2019 20:00Dames poule 3 D3 Thimo D1 Thimo D1 VCV D4 Paasberg, Ede
Di 05-02 05-02-2019 20:00Dames poule 4 D4 VCV D3 VCV D3 Thimo D2 Sporthal West, Veenendaal
Di 05-02 05-02-2019 20:00Dames poule 1 D1 DOS D1 DOS D1 EVC D1 t Sporthuus, Lunteren
Di 05-02 05-02-2019 20:00Dames poule 4 D4 A&H Projecten D1 A&H Projecten D1 Musketiers D2 Aller Erf, Veenendaal
Do 07-02 07-02-2019 21:00Dames poule 2 D2 Smash D3 Smash D3 Evoba D2 t Kofschip, Veenendaal
Ma 11-02 11-02-2019 21:00Heren poule 1 H1 Flitsmeister H1 Flitsmeister H1 VCV H3 De Zoete Inval, Veenendaal
Ma 11-02 11-02-2019 21:30Heren poule 1 H1 Smash H1 Smash H1 VCV H1 t Kofschip, Veenendaal
Di 12-02 12-02-2019 20:00Heren poule 1 H1 VCV H4 VCV H4 Musketiers H1 Sporthal West, Veenendaal
Wo 13-02 13-02-2019 20:30Heren poule 1 H1 Musketiers H2 Musketiers H2 VCV H2 Het Bestegoed, Elst
Do 14-02 14-02-2019 20:00Dames poule 1 D1 EVC D1 EVC D1 VCV D2 Ceelman v. Ommerenweg, Ede