Heren poule 1


Datum Team 1 Team 2 Locatie
Nog te plannen VCV H2 VCV H2 Musketiers H1 Sporthal West, Veenendaal
Ma 20-01 20-01-202021:30 Smash H1 Smash H1 Flitsmeister H1 t Kofschip, Veenendaal
Di 21-01 21-01-202020:00 VCV H1 VCV H1 Musketiers H1 Sporthal West, Veenendaal
Di 21-01 21-01-202021:00 VCV H3 VCV H3 VCV H4 Sporthal West, Veenendaal
Ma 03-02 03-02-202021:00 Flitsmeister H1 Flitsmeister H1 VCV H1 De Zoete Inval, Veenendaal
Di 04-02 04-02-202020:00 VCV H2 VCV H2 Smash H1 Sporthal West, Veenendaal
Do 06-02 06-02-202021:00 Musketiers H1 Musketiers H1 VCV H3 Het Bestegoed, Elst Ut
Ma 17-02 17-02-202021:00 Flitsmeister H1 Flitsmeister H1 VCV H2 De Zoete Inval, Veenendaal
Di 18-02 18-02-202020:00 VCV H4 VCV H4 Smash H1 Sporthal West, Veenendaal
Di 18-02 18-02-202021:00 VCV H1 VCV H1 VCV H3 Sporthal West, Veenendaal
Di 03-03 03-03-202021:00 VCV H4 VCV H4 VCV H2 Sporthal West, Veenendaal
Di 03-03 03-03-202020:00 VCV H3 VCV H3 Flitsmeister H1 Sporthal West, Veenendaal
Do 05-03 05-03-202021:00 Musketiers H1 Musketiers H1 Smash H1 Het Bestegoed, Elst Ut
Ma 16-03 16-03-202021:00 Flitsmeister H1 Flitsmeister H1 Musketiers H1 De Zoete Inval, Veenendaal
Di 17-03 17-03-202021:00 VCV H3 VCV H3 VCV H2 Sporthal West, Veenendaal
Di 17-03 17-03-202021:00 VCV H4 VCV H4 VCV H1 Sporthal West, Veenendaal
Di 31-03 31-03-202021:00 VCV H1 VCV H1 VCV H2 Sporthal West, Veenendaal
Di 31-03 31-03-202020:00 VCV H3 VCV H3 Smash H1 Sporthal West, Veenendaal
Do 02-04 02-04-202021:00 Musketiers H1 Musketiers H1 VCV H4 Het Bestegoed, Elst Ut
Datum D Team 1 Team 2 Uitslag U Sets standen
14-01-2020 14-01 VCV H1 Smash H1 3-0 25-16 25-18 25-16
06-01-2020 06-01 Flitsmeister H1 VCV H4 2-2 25-19 18-25 21-25 25-21
17-12-2019 17-12 VCV H2 VCV H1 1-3 25-22 18-25 17-25 17-25
17-12-2019 17-12 VCV H4 Musketiers H1 3-0 25-19 25-20 25-17
16-12-2019 16-12 Smash H1 VCV H3 3-1 25-22 25-19 17-25 25-17
28-11-2019 28-11 Musketiers H1 Flitsmeister H1 1-3 25-21 14-25 19-25 14-25
26-11-2019 26-11 VCV H1 VCV H4 3-0 25-14 25-21 25-14
26-11-2019 26-11 VCV H2 VCV H3 1-3 18-25 12-25 25-23 18-25
14-11-2019 14-11 Musketiers H1 VCV H1 0-3 16-25 19-25 18-25
12-11-2019 12-11 VCV H2 VCV H4 3-0 25-18 25-17 25-21
11-11-2019 11-11 Smash H1 Musketiers H1 3-1 25-7 24-26 25-15 25-9
11-11-2019 11-11 Flitsmeister H1 VCV H3 0-3 21-25 9-25 8-25
29-10-2019 29-10 VCV H2 Flitsmeister H1 3-0 25-10 25-17 25-21
29-10-2019 29-10 VCV H3 VCV H1 3-1 25-22 16-25 25-23 25-16
28-10-2019 28-10 Smash H1 VCV H4 3-0 25-23 25-19 25-20
15-10-2019 15-10 VCV H3 Musketiers H1 3-0 25-11 25-7 25-9
14-10-2019 14-10 Smash H1 VCV H2 3-1 23-25 25-8 25-19 25-21
08-10-2019 08-10 VCV H1 Flitsmeister H1 3-0 25-11 25-15 25-4
01-10-2019 01-10 VCV H4 VCV H3 2-2 23-25 25-17 25-21 21-25
30-09-2019 30-09 Flitsmeister H1 Smash H1 0-3 23-25 23-25 18-25
26-09-2019 26-09 Musketiers H1 VCV H2 0-3 13-25 17-25 7-25
17-09-2019 17-09 VCV H4 Flitsmeister H1 2-2 25-18 24-26 25-18 23-25
16-09-2019 16-09 Smash H1 VCV H1 3-1 25-22 25-16 17-25 25-23
Team Wedstrijden W Punten P Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
1 Smash H1 7 18 18 7 581 500
2 VCV H1 7 17 17 7 569 442
3 VCV H3 6 15 15 7 510 410
4 VCV H2 6 12 12 9 448 434
5 VCV H4 7 9 9 15 523 545
6 Flitsmeister H1 7 7 7 17 452 559
7 Musketiers H1 6 2 2 18 302 495